UFO: NASA milczy na temat obiektów krążących wokół Słońca

Najnowsze informacje z NASA (Nardowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej) ujawniają tajemnicze i gigantyczne obiekty UFO na orbicie słońca. Te nagranie zostało zrobione 14 listopada 2012r., tak naprawdę nie zdarzyło się to po raz pierwszy, jednak do tej pory NASA powstrzymuje się od jakichkolwiek komentarzy. Wideo zostało umieszczone na „UFO Sightings Daily” 16 listopada 2012 roku i pokazuje pełny obraz słońca.

W mocnym powiększeniu na filmie można wyraźnie zauważyć kilka niezidentyfikowanych obiektów krążących wokół słońca. Przy dokładnej obserwacji owych obiektów, można zauważyć, że mają one kształt przypominający statek kosmiczny. ufo na sloncuTe zdjęcie zostało zrobione przez sondę kosmiczną obserwującą słońce – SOHO, ujawnił je Scott C. Waring. SOHO jest głównym satelitą NASA, która służy do badania słońca. Działała od roku 1995.

NASA nie wydało żadnego oświadczenia w tej sprawie, mimo zainteresowania milionów ludzi, którzy oglądają ten i podobne filmy w Internecie. Scott C. Waring, założyciel „UFO Sightings Saily”, krytykuje tę postawę. „Takie zjawiska zostały zauważone już kilka lat temu, ale jak do tej pory NASA nie opublikowała żadnych informacji ani uwag w tej sprawie”.

Taki wzrost napięcia i krytycyzmu jest naturalny, szczególnie gdy dotyczy to na nowo rejestrowanych zjawisk. W samym roku 2012, zrobiono kilka fotografii na których ewidentnie widać obiekty UFO na orbicie słońca. Miesiąc temu „UFO Sightings Daily” zamieścił zdjęcie z tego samego satelity NASA, którzy przechwycił obraz, na którym można zauważyć niezidentyfikowany obiekt w kształcie anioła, który porusza się w kierunku słońca.

„Jak wynika z analiz, obiekt w kształcie anioła jest wielkości mniej więcej dwóch kul ziemskich. Porusza się bezpośrednio w stronę słońca, prawdopodobnie po to by pobierać energię słoneczną.”. Powiedział Waring komentując zdjęcie, które zostało wykonane w dniu 15 października 2012 roku.

W maju 2012 roku, SOHO również sfotografował wizerunek ogromnego, metalicznego obiektu w pobliżu Słońca. Wcześniej, podobny obiekt został zauważony w kwietniu. Wszystkie obiekty, o których była mowa w tym tekście, są w stanie wytrzymać temperaturę Słońca, która może wynieść ok. 9900 stopni Celsjusza! Uważa się, że NASA nie tylko milczy i nie chce zająć stanowiska w tej sprawie, ale też chce to wszystko ukryć przed opinią publiczną. Wywodzi się to z tego, że NASA usunęła niektóre zdjęcia. Krótko po tym w Internecie zawrzało. Podejrzenie to urosło do skali oskarżenia, że NASA obecnie zajmuje się studiowaniem wiedzy na temat obcych.

Źródło: The Canadian
UFO i bliskie spotkania z
Człowiek za sterami UFO?
UFO Hitlera - Tajna Broń III Rzeszy
Incydent w Roswell - katastrofa UFO?
UFO nad Kremlem
UFO i kosmonauci