Reptilianie

I Bóg stworzył Niebo i Ziemię, i potem stworzył człowieka… Możliwe, że najpierw stworzył jednak gady (Reptilia), a także Reptiloidy, zwane też Reptoidami albo Reptilianami. Ludzkość lubi uważać siebie za pierwszą i jedyną rozumną rasę na Ziemi, za „koronę” stworzenia. Dla potwierdzenia tej hipotezy stosuje się różne triki. Wielu uczonych uwielbia na przykład porównywać stosunek wagi mózgu do wagi ciała u różnych gatunków. Opierając się na tym, że jest on u człowieka zdecydowanie wyższy, niż u znanych zwierząt, dowodzą bezmyślności wszystkich pozostałych przedstawicieli fauny.

Warto przypomnieć w tym miejscu, że epoka, kiedy Ziemia należała do gadów-dinozaurów, zaczęła się jakieś 240 milionów lat temu i trwała 175 milionów lat. Jeśli uświadomimy sobie ponadto, że nasz prapraprzodek (Homo habilis) pojawił się „zaledwie” 1,9 mln temu, a historia dzisiejszego człowieka liczy nie więcej niż 190 tysięcy lat, to z tą „pierwszą i jedyną rozumną rasą” może być różnie. ReptilianieWśród kopalnych gadów zdarzają gatunki zdecydowanie wyróżniające się spośród innych.

Do takich należy stenochynozaur. Jaszczur miał ok. 1,5 m wysokości, poruszał się na dwóch nogach, a przednie kończyny były rozwinięte pod względem funkcjonalności, niczym ludzkie ręce. Posiadając odpowiednik dużego palca, mógł swobodnie chwytać kamień, albo pałkę i używać ich, jako narzędzi. A przede wszystkim dysponował rozwiniętym mózgiem. Wszystkie te cechy dinozaura tak zafascynowały kanadyjskiego paleontologa Dale’a Russell’a, że na podstawie zasad odkrytych przy badaniu ewolucji człowieka, stworzył model ewolucji prehistorycznego jaszczura.

Powstała w ten sposób istota została pozbawiona ogona, która w zadziwiający sposób zaczęła przypominać opisy Reptoidów. Właśnie tak ich zewnętrzny wygląd opisują ludzie, którzy mieli nieszczęście zetknąć się z nimi w naszych czasach. Reptilianie, to rasa rozumnych istot przypominających wyglądem gady. Skórę mają pokrytą rogowymi płytkami na podobieństwo skóry krokodyli albo węży.

Podłużne źrenice i okrągłe, prawie niemrugające oczy, długi język – wszystko świadczy o ich pochodzeniu od gadów. Opisy Reptoidów spotyka się w najstarszych źródłach pisanych zarówno u Egipcjan, jak i u Greków i Rzymian. Wizerunki człekopodobnych gadów odkryto na wielu prehistorycznych rysunkach. Symbole węża albo smoka występują często w wielu kulturach Dalekiego Wschodu, m.in. w Chinach i Wietnamie. Jeśli chodzi o pochodzenie Reptoidów, zdania badaczy są podzielone.

  • Jedni uważają, że są to przybysze z kosmosu, prawdopodobnie z gwiazdozbioru Smoka.
  • Inni twierdzą natomiast, że pochodzenie Reptoidów ma ziemską naturę, i że są oni bliskimi krewnymi dinozaurów. Kiedy nastąpiła planetarna katastrofa, pociągająca za sobą zagładę nieszczęsnych gadów, to Reptoidy, posiadające najwyższy stopień rozwoju techniki, znalazły ratunek na innych planetach.

Większość znawców tematu uważa, że na Ziemi ciągle przebywa dosyć duża grupa Reptilian. Przypuszcza się, że mogą one nawet żyć pośród nas, jako że posiadają niezwykłą zdolność mimikry – zewnętrznego upodobniania się do ludzi. A poza tym, prawdopodobnie mogą żyć w innym wymiarze będącym dla nas – przyzwyczajonych do trójwymiarowej przestrzeni i czasu – czymś zupełnie abstrakcyjnym. Reptilian ObamaZwolennicy teorii spiskowej w ogóle uważają, że Reptilianie od dawna rządzą naszą planetą, ukrywając swoje prawdziwe oblicza pod maskami gwiazd polityki, estrady, sportu i największych biznesmenów.

Czołowym propagatorem tej idei jest niejaki David Vaughan Icke. Ten zawodowy brytyjski piłkarz i reporter stał się sławny po tym, jak od 1990 roku zaczął głosić swoje poglądy na temat wszechobecnej na Ziemi rasy Reptilian. Według tego demaskatora gadziej rasy, Reptilianami są na przykład prezydenci Stanów Zjednoczonych i brytyjska rodzina królewska. Cała ta grupa, nazwana przez Icke’a Zakonem Iluminatów, dąży do stworzenia światowego rządu i przejęcia kontroli nad światem.

Ponoszą oni też odpowiedzialność m.in. za holokaust i zamachy z 11 września. Teorie spiskowe wszędzie znajdują łatwo wielu zwolenników, a zaawansowane graficzne programy komputerowe umożliwiają tworzenie dowolnych obrazów, również takich, które upodabniają znane osobistości do Reptilian. Zamiast szukać winnych konfliktów zbrojnych, zamachów terrorystycznych oraz zbrodni różnego kalibru wśród swoich, wygodnie jest przypisać wszelkie nieszczęścia i katastrofy Obcym – kimkolwiek by oni byli.

Nawet jeśli uznać, wbrew teoriom spiskowym, że za zagładą Żydów, atakami na World Trade Center albo zbrodniami wojennymi typu Mỹ Lai, czy Srebrenica stoją przedstawiciele naszej rasy, to podziemne i podwodne bazy, częste obserwacje UFO, porwania przez Obcych i wiele innych niewytłumaczalnych zdarzeń może być spójnym przejawem działalności istot pozaziemskiego pochodzenia.         

Bośniackie piramidy
„Miasto umarłych” w Dargaws
UFO: NASA milczy na temat obiektów krążących wokół Słońca
Czarodziejska roślina – mniszek lekarski
Magiczna roślina – mięta pieprzowa
Ultradźwiękowa broń Słowika-Rozbójnika