Proroctwa i przepowiednie na 2015

Istnieje w nas odwieczne i niepohamowane pragnienie, aby zajrzeć za zasłonę skrywającą przyszłe losy krajów, narodów, całej planety, zobaczyć, co przyniesie nam nadchodzący rok. Z przepowiedni najsławniejszych jasnowidzów rysuje się niejednoznaczny obraz najbliższej przyszłości. Kto z nich ma rację, a kto nie, okaże się bardzo szybko. Rok 2015 przybliża się z prędkością pociągu Pendolino na włoskich torach. Świat już dawno stał się globalną wioską, w której wszyscy powiązani są ze sobą politycznymi i ekonomicznymi więzami. Wydarzenia w Rosji i na Ukrainie, ale także na Bliskim i Dalekim Wschodzie mają bezpośredni wpływ na naszą przyszłość. Przepowiednie dla świata są więc jednocześnie przepowiedniami dla Polski.

  • Nostradamus

Jeden z największych jasnowidzów Michel de Nostredame (1503-1566), znany jako Nostradamus, przepowiadał, że rok 2015 będzie rokiem niespokojnym. W oceanie zacznie umierać ryba, a choroba okaże się niebezpieczna i dla człowieka. Susza porazi Indie, Chiny i Pakistan. Powstanie poważny problem z dostateczną ilością żywności i wody pitnej. Z głodu mogą umrzeć miliony ludzi.

  • Wanga

Słynna bułgarska mistyczka i jasnowidzka Wanga (Wangelija Pandewa Dimitrowa – 1911-1996) twierdziła, że w 2015 r. pojawi się epidemia strasznej choroby, która będzie o wiele silniejsza od poprzednich, a lekarstwo na nią wynajdą nie tak szybko. Poza tym jasnowidzka mówiła o wystąpieniu z brzegów światowego oceanu, o możliwym zatopieniu części Europy, szczególnie Wielkiej Brytanii. Oprócz tego, pod koniec 2015 r. w Chinach zdarzy się silne trzęsienie ziemi.

  • Paweł Głoba

Według przepowiedni znanego radzieckiego i rosyjskiego astrologa Pawła Pawłowicza Głoby (ur. 1953 r.) w 2015 roku będzie rozwijał się kryzys, przy czym jego skutki ekonomiczne dotkną nie tylko Rosję, ale będą miały wymiar międzynarodowy. Silny kryzys finansowy będzie trwał aż do 2020 r. Banki będą zamykane jeden po drugim, klienci pozostaną bez oszczędności. Duży i mały biznes zacznie przynosić straty. Firmy i sklepy będą zawieszać działalność. Tragiczna sytuacja na rynku zacznie przypominać lata 90. Zaczną rządzić przestępcy i żyć na koszt innych.

  • MatronaMoskiewska

Rosyjska prorokini i prawosławna święta Matrona Dmitriewna Nikonowa (1881-1952) dawała podobno rady samemu Stalinowi. Kiedy Niemcy zagrażali Moskwie, przyjechał do niej Stalin, a Matrona powiedziała mu: „Naród rosyjski zwycięży, zwycięstwo będzie z tobą, tylko ty nie opuścisz Moskwy”. W swoich przepowiedniach podkreślała wzrost i rozprzestrzenianie się bezideowości. Wiele osób zamieni rzeczywiste wartości duchowe na dobra materialne i złudne idee. Matrona wzywała do zachowania wiary nawet w zagrożeniu głodem. Bóg nie pozostawi potrzebujących w biedzie i zapewni im chleb powszedni. Jak mówiła święta, młodzież zacznie miotać się w poszukiwaniu nowych moralnych i duchowych autorytetów. Według jej słów, nastał czas fałszywych wartości, którym wielu ulegnie.

  • Starcy z Góry Athos

Przepowiednie mnichów ze świętej góry Athos, która jest centrum prawosławnego świata, na 2015 rok dla Rosji i świata są bardzo mroczne. Wspominają zwłaszcza o wielkiej wojnie. Jej ogień zapłonie na Bliskim Wschodzie. Dotknie ona wszystkie kraje, również Rosję. A potem na świecie zapanuje Antychryst.

  • Wiera Lion

Jasnowidzka nazywana jest „kazachstańską Wangą”, ponieważ jako jedyna w świecie przepowiada tak, jak robiła to Wanga. Wiera Witaliewna Wisicz (ur.1962 r.) jest jasnowidzką, filozofką i poetką. Wiera Lion twierdzi, że świat w coraz większym stopniu będzie postrzegał Rosję, jako światowego lidera. Do pełnego wypełniania tej roli droga jest jeszcze daleka, ale proces już się rozpoczął. Za to Chiny, po osiągnięciu szczytu rozwoju, zaczną słabnąć. W 2015 r. pojawią się pierwsze tego zwiastuny. Problemy czekają też Stany Zjednoczone. Tam też będzie się początkowo wydawało, że wszystko jest w normie i nic fatalnego nie zagraża, ale w kraju pojawi się jawne niezadowolenie dużej liczby Amerykanów. Doprowadzi ono w najbliższych latach do masowych protestów, a co za tym idzie – do rozbicia państwa. Dla Ukrainy rok 2015, według przepowiedni Wiery Lion, będzie obfitował w smutne wydarzenia dotyczące losu niektórych przedstawicieli obecnej władzy w Kijowie. Próby wejścia Ukrainy do Unii Europejskiej nie zostaną zaniechane, ale oczekiwanym rezultatem na pewno nie zakończą się w 2015 r.

  • Edgar Cayce

Amerykański mistyk i jasnowidz (1877-1945) przepowiedział, że Rosja w 2015 roku wejdzie wreszcie na drogę swojego odrodzenia. Idea zjednoczenia słowiańskich narodów będzie unosić się w powietrzu, zmuszając ludzi do coraz częstszego zastanawiania się nad nią. Wpływy polityczne i ekonomiczne Rosji na światowej arenie będą rosły. Według Edgara Cayce, Rosja ma szanse i podstawy, aby stać się centrum całego cywilizowanego świata i jego punktem ciężkości. Poza przepowiedniami ekonomiczno-politycznym na 2015 rok, Cayce przedstawił też prognozy klimatyczne. Uważa on, że światowe ocieplenie jest zjawiskiem nieuniknionym i z biegiem czasu różne kraje będą stykać się z jego skutkami. Dla Rosji ten proces będzie przebiegał mniej boleśnie. Co więcej, Syberia na przykład zacznie wykorzystywać nową sytuację w wielu dziedzinach, a Zachodnia Syberia ma szanse stać się centrum przyszłego, nowego świata. Takie są przepowiednie na przyszły rok. Czy to oznacza, że wszystkie proroctwa się spełnią? Jak mawiają niektórzy jasnowidze, przyszłość bywa wielowariantowa…

Klątwy i Uroki - Magiczne Rytuały
Tajemnicze mumie z Paracas – szokujące wyniki analizy DNA!
Lirianie - istoty pozaziemskie z Lutni
Kontynent Jambu i las Himaphan
Iluminaci – kim oni są?
Przeczucie śmierci przez zwierzęta i rośliny