Podziemni Kosmici

KorytarzMogłoby się wydawać, że nikt nie ma wątpliwości co do tego, że niezidentyfikowane obiekty latające, pojawiające się nad Ziemią, przybywają do nas z obcych gwiezdnych światów, dalekich galaktyk, nieznanych planet. Okazuje się jednak, że istoty pozaziemskie należałoby nazywać raczej „istotami podziemnymi”, jako że, być może, przebywają wprost pod nami, we wnętrzu naszej „błękitnej planety”.

Badacze-ufolodzy są przekonani o istnieniu podziemnych baz wykorzystywanych przez Obcych w różnych strategicznych miejscach kuli ziemskiej. Dlaczego te kryjówki znajdują się pod ziemią? Z czego wynika wybór ich lokalizacji? 

Oto niektóre tylko miejsca, gdzie według opinii ufologów mogą znajdować się podziemne obiekty Obcych: W Chinach taki obiekt leży w dolinie Heizhu („Dolina Czarnego Bambusa”). Wśród miejscowej ludności krąży legenda, że z doliny tej nie ma powrotu, ponieważ droga z niej prowadzi do podziemnego królestwa umarłych. Tajemnicze historie związane z tym miejscem nie pojawiły się bez powodu.

Śmiałkowie, którzy tam się zapuścili, przepadali bez śladu. Tragiczny wypadek zdarzył się np. w 1976 roku, kiedy w dolinę zeszła grupa leśników. Dwie osoby zaginęły wówczas, a pozostali uczestnicy wyprawy opowiadali o niezwykłych zdarzeniach: o ścianie gęstej mgły, która ich nieoczekiwanie ogarnęła i o strasznych dźwiękach dochodzących ze wszystkich stron. Strach zmusił leśników do ucieczki ze złowrogiego miejsca.

W 1980 r. uczeni badający morskie dno pod wodami Oceanu Spokojnego odkryli pustą przestrzeń ogromnych rozmiarów. Podziemne ufoZnajdowała się ona w pobliżu brzegów Kalifornii. Urządzenia echolokacyjne nie mogły się mylić, dlatego badacze bardzo zainteresowali się niezwykłym zjawiskiem. Przeprowadzono rozmowy z marynarzami, pływającymi po tych wodach.

Opowiadali oni o tajemniczych światłach pojawiających się nocami, które nie raz widywali nad wodą. Również załogi okrętów podwodnych wspominały o dźwiękach, przypominających pracę jakichś maszyn. Kolejnym miejscem, gdzie aparatura echolokacyjna zarejestrowała obiekt nieznanego pochodzenia, była pustynia w stanie Kolorado. Obiekt miał szerokość około stu metrów. Sejsmolodzy pracujący na tym obszarze także rejestrowali dziwne obiekty przemieszczające się pod ziemią z prędkością sięgającą 200 km/h.

Interesujące miejsce do badań stanowi również jaskinia kaszkułakska w górach Chakasji (rep. na południu Rosji). Jej nazwa oznacza: „Jaskinia czarnego diabła”. Uczeni badający wpływ długotrwałego przebywania w jaskini na organizm człowieka stwierdzili pojawiające się u badanych stany paniki. Wskazania aparatury pomiarowej potwierdziły występowanie znacznych zaburzeń pola magnetycznego w momencie wystąpienia u ludzi stanu przerażenia. W jaskini, pod ziemią, trwała burza magnetyczna, chociaż na powierzchni nie zanotowano żadnych zmian. Istnieją podejrzenia, że pod ziemią działa radiolatarnia, wysyłająca sygnały prosto w kosmos. Jaskinia czarnego diabła

Również w Meksyku, Peru, Syrii i innych krajach istnieją zagadkowe, ogromne podziemne przestrzenie oraz nie mniej zagadkowe tunele tworzące całe labirynty. Nieoczekiwane zjawisko odnotowano podczas prób jądrowych na słynnym poligonie w Newadzie. Po eksplozji ładunku głęboko pod ziemią okazało się, że w Kanadzie, w jednej z baz wojskowych zanotowano po dwóch godzinach dwudziestokrotny wzrost poziomu promieniowania!

Mimo odległości ponad 2000 km od amerykańskiego poligonu, promieniowanie w jakiś sposób szybko dotarło do Kanady. Uczeni szybko ustalili przyczynę tego fenomenu: obok kanadyjskiej bazy znajduje się podziemna jaskinia, która może być częścią ogromnego systemu jaskiń i tuneli.

Czy istnieje życie podziemne, na razie z całą pewnością stwierdzić nie można. Niektórzy ufolodzy twierdzą, że pod ziemią funkcjonują liczne bazy Obcych. Inni zaś uważają, że istoty, które ludzie zwykli nazywać przybyszami z kosmosu są mieszkańcami podziemnych głębin. Liczne niezidentyfikowane obiekty latające, czyli UFO, są po prostu ich środkiem transportu pod ziemią, w wodzie, w atmosferze, a także w przestrzeni kosmicznej…         

Charakterystyczne cechy lotu UFO
Czym są demony ?
Ada F.Kay (A.J. Stewart) - nowe wcielenie króla Szkocji Jakuba IV
Osobliwe sygnały z kosmosu
Plejadianie Imigranci z poprzedniego wszechświata
Tajemnicza „Droga Bimini”