Ogromna Meduza Sunie Ponad Miastem Tijuana – Meksyk

Obserwacje UFO są tematem powtarzającym się w mediach kilka razy w roku. Można śmiało stwierdzić, że nie ma na świecie osoby, która o tym nie słyszała. Jednakże okazuje się, że istnieje wiele obserwacji, które nigdy nie trafiły do informacji publicznej. Jednym z przykładów jest zdarzenie zaobserwowane nad miejscowością Tijuana w Meksyku. Donosi o tym UFO Sightings Daily. Scott Warning – koordynator UFO Sightings Daily opublikował nagranie przedstawiające bardzo dziwne zdarzenie, które być może przedstawia obcą formę życia.

Ciężko określić czy jest to przedmiot, czy może istota jednakże samo nagranie jest niezwykle realistyczne. Podkreśla to krzyk dziecka, które woła – „Patrz, patrz”. Dziwny obiekt na nagraniu został nazwany roboczo „meduzą” UFO. Wszystko to za sprawą jego kształtu, a raczej jego braku. „Meduza” zmienia kolory. Raz jest różowa, a raz zielona, dodatkowo posiada jedną lub dwie wiązki światła, przypominające dopalacze rakietowe.

Niektórzy potwierdzają, że poza zmieniającymi kolorami obiekt czasami przypominał pędzący prom kosmiczny. Jedną z osób, która widziała owe zdarzenie był Meksykańczyk Juan. Według niego przedmiot, który pojawił się jest bardzo dziwny, przeźroczysty, emitujący promienie światła. Nie zgadza się z opiniami innych, jakoby „meduza” miałaby powstać w wyniku załamania promieni słonecznych. Wierzy, że na własne oczy zobaczył coś niezwykłego, coś co naprawdę wyglądało jak ogromna meduza.

Zdarzenie to miało miejsce w północno – wschodniej części Tijuany. Nagranie wideo przedstawia dziwną, poruszającą się niezwykle szybko postać. Można powiedzieć, że przeskakuje z miejsca na miejsca, tak jakby była w trakcie poszukiwań. Całość filmu wynosi ok. 4 minut. Wielu świadków twierdzi, że było to zakończenie misji „meduzy”. Juan przyznaje, że wcześniej uważał UFO za nonsens, coś wymyślonego przez ludzi z wybujałą wyobraźnią. Jednak od tego zdarzenia wierzy w życie poza ziemskie.

Zapytany w wywiadzie, czy jego zdaniem był to statek kosmiczny, stanowczo odpowiedział – nie. Według Juana „meduza” zmieniła kształt zbyt wiele razy. Sam nie potrafi do końca wyjaśnić czym dokładnie jest zarejestrowany na filmie obiekt – być może była to jakaś biologiczna forma życia - ale jest pewien, że pochodziła z kosmosu.

Źródło: The Canadian.
Gloria – hipotetyczny sobowtór Ziemi
Bazy UFO na Czukotce
Zagadkowa kraina Hiperborea
Zagadki kurhanu Silbury
Lirianie - istoty pozaziemskie z Lutni
Magia Wikingów - Zaklęcia I Wróżby