Kim są Weganie ?

Ilość genotypów Wegan jest znacznie mniejsza niż Lyran. Podstawową podgrupą genotypu Wegan jest to co nazwalibyśmy typowym Weganem. Czyli około sześciu, siedmiu stóp wysokości (mężczyźni i kobiety), ciemny kolor skóry, niekaukazki typ urody. Ich skóra jest grubsza lecz składa się z mniejszej ilości warstw. Jest tak samo miękka jak skóra ludzka lecz jest w stanie wytrzymać znacznie wyższe i niższe temperatury oraz promieniowanie UV.

Generalnie włosy każdego wegana są czarne, jednak ich gama odcieni przechodzi od brązu, poprzez czarny z zielonym odcieniem, do zupełnie czarnego. Warto zauważyć, że niektórzy Weganie mają bardzo mało włosów, inni zaś posiadają bujne czupryny. Odcień skóry również się lekko różni: od jasnego brązu (prawie beż) do ciemnobrązowego – można to nazwać na naszej planecie (używając naszej terminologii) – kolor podobny do rasy Indyjskiej.

Więc skóra Indian ze wschodu jest bardzo ciemnobrązowa, w przeciwieństwie do skóry niektórych afrykańskich plemion, których skóra jest czarna, prawie tak jak węgiel?

Tak. Ogólnie mówiąc, skóra czarna jest typowa dla Ziemian, tzn., że została tutaj "wyhodowana". Dla Wegan jest to bardzo nietypowe. Ponadto można zauważyć, że ich skóra będzie bardziej pomarszczona. Humanoidalny typ Wegan.

Możemy rozbić genotyp Wegan na dwie kategorie. Jedna jest humanoidalna, druga nie i nie zależy to tylko od struktury genetycznej. Typ, który został opisany wcześniej to typ humanoidalny. To co jest najbardziej charakterystyczne w tej grupie, to bez wątpienia oczy. Oko w standardowej grupie humanoidalnej Wegan jest bardzo duże z ciemnymi źrenicami, posiadają oczywiście powieki.

Gdybyś zobaczył ich idących twoją ulicą, zauważyłbyś ich nietypowy wygląd, lecz z pewnością nie pomyślałbyś, że jest to obcy z innej planety. Uznałbyś ich raczej za kogoś z wadą wrodzoną. Oczy tych Wegan są bardzo wyraziste lecz nie przyciągają uwagi tak samo jak oczy Lyran. Chodzi tutaj przede wszystkim o kontrast między ciemnym kolorem skóry, a bielą oka, który jest niezwykle uderzający. Nieludzki typ Wegan. Druga grupa Wegan, to grupa nieludzka – są to wciąż ssaki i humanoidy.

Kiedy mówimy o typie „nieludzkim” chodzi nam przede wszystkim o wygląd. Wygląd tych poszczególnych jednostek może przypominać nam gady lub duże insekty. (Wszystko zależy od tego jak Ty to nazwiesz). Ogólnie rzecz biorąc, można zauważyć, że do określania koloru skóry stosuje się taki sam system, jak w przypadku określania skóry ludzkiej. Jednak są pewne grupy, które nie tylko mają zielonkawy odcień włosów, ale i skóry. Nie jest to bardzo wyraźne i rzucające się w oczy, także nie wyobrażajmy sobie, że mówimy tutaj o jakimś zielonym potworze. Mówimy tutaj o podstawowej jednostce humanoidalnej, której krew płynąca w żyłach daje zielonkawy odcień. Ich oczy są bardzo duże. Mogą posiadać powieki lub nie, zależy to od ich pochodzenia.

Mają bardzo małe nosy i w niektórych przypadkach mocno zarysowane szczęki. Szczęka może być albo wysunięta (co nadaje gadzi wygląd) lub opuszczona w dół (co nadaje wygląd owadzi). Nazywamy ten typ humanoidalnym tylko ze względu na to, że wciąż są ssakami. To wszystko co mieliśmy do powiedzenia w tym temacie, chcieliśmy po krótce przedstawić Wam różnice między Weganami. Pamiętajcie, oni nie są ani owadami ani gadami. Są humanoidami i ssakami, nie wyglądają tak samo jak wy.

Wegańska prowokacja

Niezwykłe transformacje UFO
Lirianie - istoty pozaziemskie z Lutni
Jakucka Dolina Śmierci
UFO nad Danią
Londyński młotek – „nieodpowiednie” znalezisko
Bateria bagdadzka