Czy Księżyc Jest Sztucznym Satelitą ?

Księżyc w pełni Księżyc to nie tylko atrakcja dla naszych oczu, skrywa również mroczny sekret powstania. Wydaje się być idealnie stworzonym ciałem niebieskim by nam służyć. Jak twierdzą badacze bez niego nie mogło by powstać zaawansowana kultura na ziemi. Nowa teoria powstania księżyca mówi nam o zderzeniu Ziemi z planetą wielkości Marsa , nazywaną w tej teorii Theą(hipotetyczna nazwa).

W skutek zderzenia ogromne masy płaszcza naszej Ziemi zostały wyrzucone w kosmos tworząc orbitujący wokół Ziemi pierścień materii, który to następnie uformował naszego satelitę. Tyle mówi nam naukowa teoria powstania.  Jednakże  wielu specjalistów przypuszcza, że Księżyc jest pusty w środku, został zbudowany przez super rasę by zapoczątkować życie na Ziemi - wskazuje na to sama budowa jak i zachowanie naszego satelity. Bez względu, jakie weźmiemy jednostki metryczne,

Księżyc obraca się z prędkością prawie 1/100% prędkości obrotowej Ziemi , obiega ją ze średnią prędkością wynoszącą 1 km /s. I nigdy ta prędkość nie spada poniżej 0,964km/s i nie jest większa od 1,076 km/s. Ale to dopiero początek zaskakujących zbieżności Ziemia-Księżyc.

Przyjrzyjmy się naszemu układowi słonecznemu.

- Średnica Słońca: 1 391 960 km– 109 Średnic Ziemi
- Średnica Ziemi : 12742 km
- Największa odległość Ziemi od Słońca: 152000000 km. (aphelium)
- Obwód księżyca: 10917 km
- Średnica księżyca: 3474 km– 1/4 Ziemi – 1/400 Słońca
- Odległość  księżyca od Ziemi: 384400 km

Proste równania:
1391960 ÷ 12742 ≠ 109.22 czyli w przybliżeniu 109 tyle razy Słońce jest większe od średnicy Ziemi
152000000 ÷ 1392000 ≠ 109.19 czyli w przybliżeniu odległość Ziemi od Słońca  jest 109 razy większa od średnicy Słońca.

Czy to tylko przypadek czy precyzyjne obliczenia geometryczne. Liczba 109  i400ma najwyraźniej tutaj swoje szczególne znaczenie.

- Liczba obrotów Ziemi wokół Słońca:  365 dni 5 godzin 49 minut 9 sekund
- Stosunek wielkości Ziemi do Księżyca   = 366%.
- Odległość księżyca  od Ziemi wynosi  1/400 odległości Słońca od Ziemi.
- Księżyc jest 400 razy mniejszy od Słońca.

Jest tyle podobieństw, że trudno wszystkie wymienić naraz. Jądro Księżyca stanowi od 1 do 3 proc. jego masy. Tymczasem jądro Ziemi, podobnie jak innych skalistych planet, to mniej więcej jedna trzecia ich masy.

Ta księżycowa anomalia może oznaczać, że Księżyc nie powstał z dala od Ziemi i nie został przez nią przechwycony. Dodatkowo jest większy niż powinien, jest ewidentnie starszy niż powinien oraz ma znacznie mniejszą masę niż powinien. Jego tarcza oglądana z Ziemi pokrywa się z tarczą naszej gwiazdy, jego stosunek wielkości (i odległości od Ziemi) Słońca i Księżyca wyraża się magiczną liczbą 400 czy to tylko przypadek czy dobrze zaprojektowany schemat ułożenia ciał niebieskich wliczając w to nasze Słońce.

Księżyc zadźwięczał jak dzwon–możemy zacytować agencję NASA  gdy „Saturn V” uderzył w powierzchnię Księżyca. A dokładnie jeden z jego trzech członów o masie 15 ton który wyzwolił energię równoważną 11,5 ton trotylu. Uczeni nie tylko powiedzieli, że „ Księżyc zadźwięczał jak dzwon”, lecz także stwierdzili, że cała struktura Księżyca „zatrzęsła się” w bardzo specyficzny sposób, „niemal jak gdyby w jego środku były gigantyczne amortyzatory hydrauliczne”.

Przyglądając się powierzchni księżyca możemy dostrzec wiele nienaturalnych artefaktów powstałych wskutek działania sił inteligentnych. Fotografie orbitalne wyraźnie pokazują skalę starożytnych ruin, które pozostały na Księżycu. Czy są to budowle pozostawione przez starożytne cywilizacje lub rasę wyprzedzającą nas o setki lub tysiące lat ?

Na te pytania wkrótce możemy otrzymać odpowiedź biorąc pod uwagę plany eksploatacji Księżyca przez wiele państw naszej planety. Wówczas to tajemnica trzymana obecnie przez organizację NASA wyjdzie na światło dzienne. I możliwe, że dojdzie do pierwszego kontaktu  z cywilizacją żyjącą na srebrnym globie. Fakt ukrywania prawdy przez NASA i mozolne retuszowanie zdjęć może świadczyć o zaawansowanej technologii odkrytej na księżycu i nie dopuszczenia do wycieku tych informacji do opinii publicznej.

Co chwila można znaleźć  filmy gdzie można zobaczyć ruch nieznanych obiektów przelatujących na tle księżyca czy też opuszczających ciemne kratery księżycowe. Fakt lądowania na Księżycu to kolejna manipulacja wydarzeniami z nimi związanymi. Wiele zdjęć czy filmów z misji Apollo po odpowiedniej analizie świadczy o fałszerstwie. Nie mówię tutaj, że człowiek nigdy nie postawił nogi na pyłowym olbrzymie ale, że całość  została nagrana tutaj na Ziemi i sprytnie wyreżyserowana by ukryć  prawdziwe przeznaczenie misji Apollo.

"Istota 20 lipca 1969 r. polega nie na tym, że człowiek po raz pierwszy dotknął powierzchni Księżyca, ale na tym, że zdaliśmy sobie sprawę z tego, że wszechświat jest zamieszkiwany także przez inne inteligentne istoty." - Buzz Aldrin (brał udział w pierwszym lądowaniu na Księżycu).

Dlaczego od 40 lat nie było misji załogowych ?

Oficjalnie ostatnią misję załogową odbył Apollo 17w 1972, od tego czasu program nagle przestał być ważny dla ludzkości. Nasuwa się proste pytanie – Dlaczego ? Skory wydano miliardy dolarów na podbój srebrnego globu a tu nagle „Basta” szkoda zachodu dla kilkaset kilogramów próbek nic wartościowego gruntu.  Bo tylko pokazać przewagę USA nad ZSRR ? – Nie sądzę.

A może odbyły się tajne loty o których nie wiemy a obecnie wypływają na światło dzienne (Apollo 20)? A co jeśli znaleźliśmy tam coś, co nas po prostu wyprosiło z domu ? Obecnie wiele na to wskazuje, że nie byliśmy pierwsi stawiając nogę na sztucznej powierzchni satelity ziemi – zagadkowe budowle. O to fragment oficjalnego sprawozdania prasowego rosyjskiej gazety Vecherny Volgograd:

„Naukowcy i inżynierowie z NASA biorący udział w eksploracji Marsa i Księżyca przedstawili rezultaty swych odkryć na konferencji w Waszyngtońskim Narodowym Klubie Prasowym 21 marca 1996 r. Zostało po raz pierwszy ogłoszone, że struktury i obiekty stworzone przez człowieka zostały odkryte na Księżycu”.

Dalej z konferencji dowiadujemy się o: (AS10-32-4822) Tajemnicze tarasowo ukształtowane wykopy skalne zostały odkryte obok krateru Tycho. Koncentryczne sześcioboczne wykopy ziemne i wejście poprzez tunel na miejsce gdzie znajdują się tarasy, nie może być rezultatem naturalnych geologicznych procesów; wyglądają natomiast bardzo podobnie do kopalni odkrywkowych.

Przezroczysta kopuła wzniesiona ponad brzegiem krateru została odkryta niedaleko krateru Kopernika. Kopuła jest niezwykła, gdyż emanuje białą i niebieską poświatą od wewnątrz. Raczej niezwykły obiekt, niezwykły nawet jak na Księżyc, został odkryty w obszarze „Fabryki”. Dysk o średnicy około 50 m, stojący na kwadratowej podstawie otoczony ścianami. Na zdjęciu, nieopodal rombu można zobaczyć też ciemny okrągły otwór w ziemi przypominający wejście do podziemnej kaponiery.

Pomiędzy „Fabryką” i kraterem Kopernika znajduje się prostokątny obszar o szerokości 300 m i 400 m długości. Astronauci Apollo-10 zrobili zdjęcie (AS10-32-4822) długiego na milę obiektu zwanego „Zamkiem”, który ma wysokość 14 km i rzuca wyraźny cień na powierzchnię Księżyca. Ten obiekt wydaje się składać z kilku cylindrycznych jednostek i wielkiej jednostki łączącej. Wewnętrzna porowata struktura „Zamku” jest wyraźnie widoczna na jednym ze zdjęć, co daje wrażenie, że niektóre części obiektu są transparentne.

Jakie będą skutki braku Księżyca ?

Bez niego życie na Ziemi by nie przetrwało nie byłoby oceanów, przypływów i odpływów, nie byłoby pola magnetycznego chroniącego nas przed zabójczym promieniowaniem kosmicznym. Dzień trwałby 8 godzin a fale tsunami pustoszyły by  głąb lądu na nie wyobrażalną skalę. Krótko mówiąc Księżyc jest starannie zaprogramowaną maszyną, która monitoruje i stabilizuje cały proces, niczym Gwiazda Śmierci (stacja kosmiczna ) z Gwiezdnych Wojen. Źródła: 1 2

Utsuro-Bune – legenda, czy fakt?
Czy ludzie pochodzą z Ziemi?
Czy śmierć istnieje? Według nowej teorii NIE!
Ślepy przypadek, czy tajemnicza reguła?
Przeczucie, intuicja czy szósty zmysł?
Szkielety gigantów – kosmici, czy bogowie?