Co kryją mogiły Obcych?

Szkielety mutantów?

Podczas budowy autostrady w pobliżu belgijskiego miasta Malmedy, drogowcy odkryli tajemnicze znalezisko. Na głębokości półtora metra łyżka koparki wyrzuciła na wierzch ludzki szkielet o długości około dwóch metrów. Prace natychmiast przerwano i powiadomiono policję. Stróże porządku, z kolei, zaprosili uczonych, ponieważ szkielet od początku wydawał się jakiś dziwny. Szkielet miał nieproporcjonalnie krótkie kości nóg i, na odwrót, długie kości rąk. Ale najważniejsze – czaszka, która się doskonale zachowała, miała wewnętrzną objętość ponad dwukrotnie większą od „pojemności” czaszki człowieka współczesnego.

Na dodatek, prawie połowę twarzy zajmowały ogromne oczodoły. Przeprowadzona w laboratorium analiza wykazała, że wiek znaleziska wynosi około 6000 lat! Belgijscy uczeni, z miejsca odrzuciwszy wersję o pozaziemskim pochodzeniu szkieletu, uznali, że w danym przypadku chodzi zapewne o człowieka pierwotnego, który stał się mutantem w wyniku jakiegoś katastroficznego zjawiska przyrody. Czy jednak nie za dużo tych „mutantów” snuło się w przeszłości po Ziemi? I dlaczego po ich śmierci dosyć często grzebano ich z honorami należnymi wodzom albo drogim i szacownym gościom?

Obcy w starożytnych grobowcach

Kości przybyszów z kosmosu są znajdowane również w staroegipskich grobowcach. W jednym z nich archeolodzy odkryli kilka mumii. Badania wykazały, że jedna z nich nie należy do człowieka! Mumia posiadała szerokie usta bez języka, nie miała nosa ani uszu, a jej wzrost dochodził do dwóch i pół metra. Archeolog Gaston de Villars stwierdził, że wiek mumii wynosi około 4000 lat. Ta osoba została pochowana jak egipski dostojnik – dokładnie zmumifikowana, otoczona sługami, pokarmem i przedmiotami artystycznymi, przeznaczonymi do życia pozagrobowego.

Ale, jak się wyjaśniło, nie wszystkie te przedmioty należały do egipskiej, czy nawet ogólnie biorąc, do ziemskiej kultury. Na przykład, pośród znalezisk był okrągły, polerowany, metalowy dysk, pokryty tajemniczymi napisami, ubiór z metalu z resztkami czegoś, co przypominało plastikowe obuwie, i mnóstwo kamiennych tabliczek, wypełnionych wizerunkami gwiazd, planet i osobliwych maszyn. Grobowiec, w którym odkryto tajemniczą mumię, też wyglądał niezwykle. Komorę grzebalną wykonano nieznanym w starożytności sposobem.

Kamień został dosłownie wycięty ze skały tak, że ściany pozostały gładkie, jak polerowany marmur. Można odnieść wrażenie, że cięto go laserem. Nawiasem mówiąc, powierzchnia kamienia została nadtopiona. Grobowiec ozdobiono materiałem przypominającym ołów. De Villars doszedł do wniosku, że chodzi tu być może o Obcego, który umarł na Ziemi i został pochowany przez Egipcjan. Za tą hipotezą przemawiają obrazki na kamiennych tabliczkach, przedstawiające jakąś fantastyczną maszynę, która porusza się w powietrzu.

Znalezisko koło Devonshire

Jedno z ostatnich znalezisk, związanych z pobytem Obcych w dawnych czasach na Ziemi, odkryto w maju 2000 roku. Wtedy to angielscy paleontolodzy, zajmujący się badaniem pozostałości dinozaurów w okolicach Devonshire, dokonali sensacyjnego odkrycia. Oczyszczając dobrze zachowany szkielet tyranozaura, jednego z najbardziej żarłocznych jaszczurów, z wielowiekowych naleciałości, uczeni odkryli w tym miejscu, gdzie znajdował się jego żołądek, niewielki ludzki szkielet.

Coś takiego nie powinno się z założenia wydarzyć, ponieważ wiek warstwy geologicznej, w której znaleziono tyranozaura, wynosi około 70 mln lat, a pierwsi przodkowie człowieka pojawili się na Ziemi, zgodnie z oficjalną teorią ewolucji, zaledwie milion lat temu. Kto więc znalazł się w żołądku dinozaura? Humanoid miał ledwie metr wzrostu, małe ręce i niezwykle dużą czaszkę. Koło jego lewej kończyny znaleziono kilka nadtopionych i skorodowanych fragmentów jakiegoś przedmiotu, wykonanego z materiału przypominającego nieco współczesne polimery.

Uczeni uznali, że mógł to być jakiś przyrząd do badań albo broń. Po dokładnym obejrzeniu szkieletu dinozaura zatrzymano się przy drugiej wersji. Podczas szczegółowych badań wyjaśniło się, że w dosyć grubym czerepie tyranozaura widnieje kilka idealnie okrągłych otworów, jakie dzisiaj można wykonać jedynie przy pomocy silnego lasera. Najwyraźniej, albo jaszczur zżarł humanoida, będąc już śmiertelnie rannym, albo później zabili go inni humanoidzi. Tak czy inaczej, jeden z kosmicznych przybyszów znalazł sobie bardzo oryginalny grób…

Kurhany-grobowce

Stare kurhany zawsze wywoływały szczególne zainteresowanie historyków i archeologów. Podczas wykopalisk można czasem odkryć w nich osobliwe rzeczy. Latem 1972 roku podczas badania kurhanu Wysoka Mogiła w obwodzie chersońskim odkryto szkielet starca, który posiadał dziwną budowę: nienaturalnie długie kończyny i garbaty grzbiet. Zmarły był pogrzebany razem z powozem na siedmiu kołach. Od mogiły odchodziły na ziemi jakieś promienie-szczeliny, prawdopodobnie ślady dawnych dróg. Było ich 12 – jak miesięcy w roku. Naprowadziło to uczestników wykopalisk na myśl, że kurhan był swego rodzaju kosmicznym obserwatorium. Na Ukrainie jest wiele kurhanów, w których odkryto kosmiczne symbole – Księżyc, Słońce, znaki Zodiaku, a czasem nawet wizerunki przypominające statki kosmiczne.

Cmentarz Obcych

Podczas badania dżungli w Rwandzie w 2009 roku grupa antropologów odkryła cmentarz kosmicznych przybyszów sprzed 500 lat. Początkowo uczeni sądzili, że natknęli się na pozostałości starożytnego osiedla, jednak wykopaliska wykazały, że na pewno nie byli to ludzie. Pochowane zmarłe istoty miały około 210 cm wzrostu, głowy nieproporcjonalnie duże, brak nosa i uszu. Bardzo możliwe, że pochowani tutaj Obcy byli częścią jakiegoś kosmicznego desantu, który po wylądowaniu natknął się śmiercionośne wirusy albo bakterie. Najwyraźniej jednak niektórzy z nich przeżyli i odlecieli, ponieważ w okolicy nie znaleziono ani statku kosmicznego, ani jego szczątków.

Okazuje się, że niezwykłe znaleziska w starych grobowcach spotyka się w różnych miejscach naszej planety. Jeśli rzeczywiście są to mumie i szkielety przybyszów z Kosmosu, to jak widać, mamy z nimi przynajmniej jedną cechę wspólną: są tak samo śmiertelni jak my… (S).

Istnienie istot obcych w starożytności
Tajna baza Obcych w górach Bucegi
Cmentarz Obcych w Tybecie
Starochińskie roboty – maszyny Obcych
Pluton Obcych i Rodzina Kelly
Wojna Lyran i Wegan - Starcie Obcych Ras