Brama UFO znaleziona na Merkurym

Podczas analizy zdjęcia Merkurego przeprowadzonej 17 listopada 2012 odkryto, że prawdopodobnie obcy wykonali prostokątne drzwi w powierzchni planety. Uważa się, że drzwi te są bramą prowadzącą do obcej bazy we wnętrzu planety. Merkury UFOScott C. Warring, założyciel UFO Sightings Daily, miał do czynienia z wieloma zdjęciami

Merkurego pobranymi ze strony internetowej NASA. Podczas analizowana chropowatej pokrywy Merkurego jego uwagę przykuł niezwykły obiekt, który jest czarny i długi, w kształcie prostokąta z czterema perfekcyjnymi rogami. W swoim tekście w UFO Sightings Daily, Warring zamieścił kilka zdjęć. Powiększył i oznaczył dziwny obiekt.

Rzeczywiście jest on bardzo podobny do gigantycznych, czarnych drzwi. Forma oraz linie boczne tworzą niemal idealny prostokąt, więc wydaje się to niemożliwym aby owe drzwi zostały wykonane naturalnie. Warring wyjaśnia: „Obiekt przypomina drzwi. Linia boczna i narożniki SA doskonałe. Wydaje się, że mogłyby być wykonane przez starożytnych obcych. Inna możliwość jest taka, że sześcienne meteoryty „obiły” planetę lecz jest to prawie niemożliwe.”

Odkrycia te dodano do tajemnic Merkurego. Jest to najmniejsza planeta w kosmosie, słynie z licznych tajemnic, które przyciągają wielu naukowców i mobilizują do prowadzenia badań. Naukowcy często opisują Merkurego jako planetę cudownie dynamiczną. Jedną z tajemnic Merkurego jest jego niezwykła historia wulkaniczna z kilkoma warstwami błota wulkanicznego na powierzchni.

Ta planeta ma również słynne stężenie wagowe, stworzone przez fuzję asteroid. Inne szczególne zjawiska znalezione na Merkurym to tajemnicze wgłębienia na jego powierzchni. Do dziś nie wiemy w jaki sposób powstały, pozostaje to więc kolejną tajemnicą Merkurego. Naukowcy, dzięki robotowi satelitarnemu Messenger pokazali, że Merkury składa się z różnych substancji. Zdjęcia satelitarne zrobione z Messenger’a odkryły, że jasny osad, uważany do tej pory za wodę, leży pod ciemnym zakątkiem planety.

Najnowsze odkrycie Warringa może być związane z ustaleniami naukowców, które mówią, że wnętrze Merkurego ma wiele warstw. Istnieje możliwość, że jedna lub dwie warstwy są zamieszkane przez obce formy życia. Warring obliczając, że wejście ma 5,6 km długości, powiedział: „Ten obiekt jest ogromny, drzwi wykonane przez kosmitów mogą służyć jako brama  lub wejście do bazy.

Otwór ten jest wystarczająco duży, aby mogły podróżować przez niego olbrzymie statki kosmiczne.” Teorię Warring’a popiera nieco fakt, że w grudniu 2011, Heliospheric Imager -1 – teleskop NASA, przechwycił dziwny, niezidentyfikowany obiekt zbliżający się do Merkurego, tuż po zachodzie słońca. Wiele osób jest przekonanych o tym, że był to statek kosmiczny.

Wzgórze 611 czyli Rosyjskie Roswell i katastrofa UFO
Drwal porwany przez UFO – Travis Walton
UFO: NASA milczy na temat obiektów krążących wokół Słońca
UFO – złodzieje wody, energii i nie tylko
Niezwykłe transformacje UFO
Chińskie UFO